ZERK
Оплата та доставка
ОПЛАТА

  • Післяплатою Ви можете оплатити ваше замовлення при отриманні, попередньо оглянувши і перевіривши його в відділенні компанії-вантажоперевізника "Нова Пошта". У цьому випадку, крім вартості доставки ви оплачуєте додаткові 2% від суми вашого замовлення + 20 грн. комісії.
При замовленні через "УКРПОШТА" крім вартості доставки ви оплачуєте додаткову комісію 1% від суми накладеного платежу (мін. 5 грн).

  • ГотівкоюПри самовивозі товару з нашого складу, за попередньою домовленістю.
Оплата на карту "Приватбанк" Після оформлення замовлення ви отримаєте повідомлення з реквізитами для здійснення платежу.

Доставити Ваше замовлення ми намагаємося максимально швидко.

Менеджер інтернет-магазину при підтвердженні замовлення погодить з Вами способи і умови доставки .Отримані після 15:00 замовлення ми відправляємо на наступний робочий день.

Доставка транспортною компанією "НОВА ПОШТА"

Доставка по Україні здійснюється транспортною компанією «НОВА ПОШТА» після 100% оплати товару або післяплатою. Вартість доставки покупець оплачує транспортній компанії відповідно до її тарифів. Доставка товару займає 1-3 дні в залежності від міста призначення. Вартість доставки покупець оплачує транспортній компанії відповідно до її тарифів (від 47 грн). Посилки зберігаються на складі "Нова пошта" у Вашому місті 7 днів. По закінченню цього терміну посилка буде відправлена назад, в інтернет-магазин.

Забирайте замовлення вчасно!

Доставка транспортною компанією "УКРПОШТА"

Доставка по Україні здійснюється транспортною компанією «УКРПОШТА» після 100% оплати товару або післяплатою. Вартість доставки покупець оплачує транспортній компанії відповідно до її тарифів. Доставка товару займає 2-5 дні в залежності від міста призначення. Вартість доставки покупець оплачує транспортній компанії відповідно до її тарифів (від 28 грн).

Самовивіз
Самовивіз замовленого товару здійснюється за попереднім погодженням з менеджером інтернет-магазину " " за вказаним телефоном - 38(067)6049714, 38(050)3609714, за адресою: м. Харків, вул. Серпова 4, офіс 310
Made on
Tilda